Team van specialisten

>Team van specialisten
Team van specialisten 2017-12-15T11:28:54+00:00

De specialisten van TeamFysiek

  • Theo Brok
    Theo Brok
  • Stefan Veendijk
    Stefan Veendijk
  • Marieke Spekenbrink
    Marieke Spekenbrink
  • Jessica Nijzink
    Jessica Nijzink
  • Laurens van der Lugt
    Laurens van der Lugt
  • Serena Berends
    Serena Berends
  • Wendy Schuurman-Kamphuis
    Wendy Schuurman-Kamphuis
  • Nathalie Kettelarij-Kloosterboer
    Nathalie Kettelarij-Kloosterboer
  • Bas Oostvogel
    Bas Oostvogel
  • Mike Berenschot
    Mike Berenschot
  • Maaike Holtkamp
    Maaike Holtkamp
  • Vacature / Stage
    Vacature / Stage
Theo Brok

    Arbeidsfysiotherapeut
    Echografist
    Shockwavetherapeut
    Fysiotherapeut

    Stuur Theo een e-mail:

    t.brok@teamfysiek.nl

    Stefan Veendijk

      Echografist
      Shockwavetherapeut

      Lid van Schouder Netwerk Twente
      Lid van NVMST

      Stuur Stefan een e-mail:

      s.veendijk@teamfysiek.nl

      Marieke Spekenbrink

        Manueeltherapeut
        Fysiotherapeut

        Lid van Rug Netwerk Twente

        Stuur Marieke een e-mail:

        m.spekenbrink@teamfysiek.nl

        Jessica Nijzink

          Oncologiefysiotherapeut
          Hart-, Vaat- en Longfysiotherapeut
          Oedeemfysiotherapeut
          MSc. Revalidatiewetenschappen Interne aandoeningen

          Lid van Hart-, Vaat-, Long Netwerk Twente
          Lid van ClaudicatioNet

          Stuur Jessica een e-mail:

          j.nijzink@teamfysiek.nl

          Laurens van der Lugt

            Dry Needlingtherapeut
            Shockwavetherapeut
            Fysiotherapeut

            Stuur Laurens een e-mail:

            l.vanderlugt@teamfysiek.nl

            Serena Berends

              Diëtiste
              Voedingsdeskundige

              Stuur Serena een e-mail:

              s.berends@teamfysiek.nl

              Wendy Schuurman-Kamphuis

                Fysiotherapeut
                Kinderfysiotherapeut

                Stuur Wendy een e-mail:

                w.schuurman@teamfysiek.nl

                Nathalie Kettelarij-Kloosterboer

                  Manueeltherapeut
                  Schoudertherapeut
                  Fysiotherapeut

                  Lid van Schouder Netwerk Twente

                  Stuur Nathalie een e-mail:

                  n.kettelarij@teamfysiek.nl

                  Bas Oostvogel

                    Sportfysiotherapeut

                    Lid van Sport Fysio Oost
                    Lid van Heup Netwerk Twente

                    Stuur Bas een e-mail:

                    b.oostvogel@teamfysiek.nl

                    Mike Berenschot

                      Shockwavetherapeut
                      Fysiotherapeut

                      Stuur Mike een e-mail:

                      m.berenschot@teamfysiek.nl

                      Maaike Holtkamp

                        Secretaresse
                        Financieel administratief medewerkster

                        Stuur Maaike een e-mail:

                        info@teamfysiek.nl

                        Vacature / Stage

                          Wij zijn bij TeamFysiek altijd op zoek naar potentiële versterkingen in het team.

                          Zoek je een stage of ben je op zoek naar een baan? Neem dan contact met ons op via:

                          info@teamfysiek.nl